Sâmbăta trecută, pe data de 20 iunie, un grup de turiști din București a vizitat Serbia, mai precis Vârșețul, Panciova și Belgradul, fiind ghidat de agenția pancioveană de turism „Grof”, condusă de patronul Nenad Stefanović. Grupul „Mereu Tineri” se definesc ca prieteni cărora le place să exploreze locuri frumoase, să depene amintiri, dornici de socializare,…

Articolul Un grup de români din București, în vizită în Serbia apare prima dată în Libertatea.

Citește articolul complet pe Libertatea - Yugoslavia →