
Într-un cadru festiv găzduit în sala de ceremonii a Primăriei Covăcița, autoritățile locale au premiat, joi, 18 iunie, cei mai merituoși elevi ai comunei. Evenimentul a reprezentat un moment de recunoaștere a performanțelor obținute de tinerii care, prin muncă și perseverență, au adus prestigiu școlilor pe care le reprezintă. În total, au fost acordate 196…
Articolul 196 de elevi au primit distincții pentru rezultatele obținute în anul școlar apare prima dată în Libertatea.

