Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe News.ro →Bucureşti: Doi tineri care aveau o pungă cu substanţe psihoactive, urmăriţi de poliţişti după ce au încercat să fugă de control/ Unul dintre ei a fost prins doar după ce un poliţist a tras un foc de armă în aer – VIDEO
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Doi tineri care aveau o pungă cu substanţe psihoactive au fost urmăriţi de poliţişti de la Secţia 4 din Bucureşti după ce au încercat să fugă de control. Unul dintre ei a fost prins doar după ce un poliţist a tras un foc de armă în aer, fără a exista persoane rănite sau pagube.
Citește și aceste articole
Observator News
Momentul în care doi dealeri fug de poliţişti şi aruncă drogurile sub o maşină. Imagini bodycam în Bucureşti
26 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

