Doi tineri suspectați că dețineau substanțe psihoactive au fost prinși de polițiști în urma unei urmăriri desfășurate străzile din Capitală. În timpul intervenției, oamenii legii au fost nevoiți să folosească armamentul din dotare, fiind tras un foc de avertisment pentru oprirea unuia dintre suspecți. 

Citește articolul complet pe Observator News →