Doi tineri suspectați că dețineau substanțe psihoactive au fost prinși de polițiști în urma unei urmăriri desfășurate străzile din Capitală. În timpul intervenției, oamenii legii au fost nevoiți să folosească armamentul din dotare, fiind tras un foc de avertisment pentru oprirea unuia dintre suspecți.
Momentul în care doi dealeri fug de poliţişti şi aruncă drogurile sub o maşină. Imagini bodycam în Bucureşti
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Doi tineri suspectați că dețineau substanțe psihoactive au fost prinși de polițiști în urma unei urmăriri desfășurate străzile din Capitală. În timpul intervenției, oamenii legii au fost nevoiți să folosească armamentul din dotare, fiind tras un foc de avertisment pentru oprirea unuia dintre suspecți.
Citește și aceste articole
Tvrinfo
Focuri de armă în Capitală pentru prinderea unor tineri care dețineau o pungă cu droguri
26 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

