„L-a băgat în partid și l-a făcut Bolo șef la Ialomița pe unul care a fost ales pe listele SOS. Aoleu! Au năpădit rușii PNL-ul? A pus Putin labele pe „brătieni”? Buey, ipocriților, nu vă este rușine? Păi acum nu mai sunt „extremiști”, „șoșocari”, „putiniști”, nenii ăștia de vă puțeau? Acu’ îi băgați în PNL […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →