Locuitorii şi vizitatorii municipiului Sfântu Gheorghe vor putea folosi, începând de sâmbătă, bărcile cu vâsle şi hidrobicicletele de pe lacul din zona Gării.
Tot în acest weekend va fi deschis şi Ştrandul municipal, se arată într-o informare de pe site-ul municipalităţii.
„Primăria municipiului Sfântu Gheorghe şi Sepsi ReKreativ anunţă că la sfârşitul acestei săptămâni vor fi date în folosinţă bărcile cu vâsle şi hidrobicicletele de pe Lacul din zona Gării. În ace


