Selecționata Germaniei a câștigat Grupa E, chiar dacă a fost învinsă, joi seară, 25 iunie, de națională Ecuadorului, scor 2-1. După acest rezultat, sud-americanii și-au asigurat și ei calificarea în șaisprezecimile de finală, fiind pe locul trei al grupei, cu un total de patru puncte. Coasta de Fildeș a încheiat a două, datorită victoriei obținute […]
Articolul Germania și-a câștigat grupa la Cupa Mondială apare prima dată în Radio Romania Cluj.

