Deloitte Technology Delivery Center anunță numirea Emiliei Dumitrescu în rolul de Managing Director, începând din iunie 2026. Aceasta a fost promovată partener Deloitte și preia rolul de la Marcus Williamson, Partener, Deloitte UK, care și-a încheiat mandatul de trei ani și jumătate. Centrul de tehnologie al Deloitte aniversează zece ani de activitate în România și …

Citește articolul complet pe HotNews →