În cadrul unei ediții, transmise live de Gândul, a emisiunii „Marius Tucă Show”, Damian Drăghici, artist muzical român, a vorbit despre cum și-a pierdut rădăcinile și a vrut să devină un american adevărat. Urmăriți aici, integral, emisiunea lui Marius Tucă. Damian Drăghici: „Eu sunt cel care am fugit de mine, de neamul meu, de România, […]

Citește articolul complet pe Gândul →