Un restaurant din municipiul Carei a fost sancționat cu 10.000 de lei în urma verificărilor efectuate de inspectorii DSVSA Satu Mare. Neregulile constatate au vizat starea spațiilor de lucru și a echipamentelor folosite pentru manipularea produselor alimentareDirecția Sanitară Veterinară și pentru S…

Citește articolul complet pe Gazeta de Nord-Vest →