Un restaurant din municipiul Carei a fost sancționat cu 10.000 de lei în urma verificărilor efectuate de inspectorii DSVSA Satu Mare. Neregulile constatate au vizat starea spațiilor de lucru și a echipamentelor folosite pentru manipularea produselor alimentareDirecția Sanitară Veterinară și pentru S…
SANCȚIUNE DURĂ. Restaurant din Carei, lovit cu o amendă usturătoare! Inspectorii DSVSA au descoperit nereguli grave în timpul controalelor
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Un restaurant din municipiul Carei a fost sancționat cu 10.000 de lei în urma verificărilor efectuate de inspectorii DSVSA Satu Mare. Neregulile constatate au vizat starea spațiilor de lucru și a echipamentelor folosite pentru manipularea produselor alimentareDirecția Sanitară Veterinară și pentru S…
Citește și aceste articole
PresaSM
Restaurant din județul Satu Mare, amendat cu 10.000 de lei după controalele DSVSA
26 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

