Fostul ministru al Energiei, social-democratul Bogdan Ivan, ar fi fost implicat joi seara într-un accident rutier produs în municipiul Bistrița. În urma coliziunii au rezultat doar pagube materiale, fără persoane rănite. Accidentul a avut loc în apropierea Primăriei Bistrița. Bogdan Ivan ar fi ieșit cu autoturismul din zona primăriei și nu ar fi acordat prioritate […]

The post Fostul ministru al Energiei, Bogdan Ivan, implicat într-un accident în Bistrița. Impactul s-a soldat cu pagube materiale first appeared on Mesagerul de Bistriţa Năsăud.

Citește articolul complet pe Mesagerul de Bistrita Nasaud →