O societate a fost amendat cu 50.000 de lei de către comisarii Gărzii de Mediu Gorj, pentru că nu a respectat măsurile impuse în urma unui control. „Măsurile dispuse de autoritățile de mediu nu sunt opționale – acestea trebuie respectate! Comisarii Gărzii de Mediu Gorj au revenit pe un amplasament unde, în urma unui control […]
Firmă amendată cu 50.000 de lei de Garda de Mediu Gorj, pentru că nu a respectat măsurile impuse
Notele editorului
O societate a fost amendat cu 50.000 de lei de către comisarii Gărzii de Mediu Gorj, pentru că nu a respectat măsurile impuse în urma unui control. „Măsurile dispuse de autoritățile de mediu nu sunt opționale – acestea trebuie respectate! Comisarii Gărzii de Mediu Gorj au revenit pe un amplasament unde, în urma unui control […]
Citește și aceste articole
Desteptarea
Garda de Mediu a amendat cu 50.000 de lei serviciul de salubrizare din Buhuși
24 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

