Nicușor Dan așteaptă partidele să vină cu o majoritate și spune că ar fi bine ca guvernul să fie învestit până marți, când Parlamentul intră în vacanță. ”Pentru România este important, pentru că avem miza până la 31 august a banilor din PNRR. Este important să avem un guvern cât mai repede, pentru că parlamentarii […]
Nicușor Dan: „Ar fi bine să avem un guvern până marți”
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Nicușor Dan așteaptă partidele să vină cu o majoritate și spune că ar fi bine ca guvernul să fie învestit până marți, când Parlamentul intră în vacanță. ”Pentru România este important, pentru că avem miza până la 31 august a banilor din PNRR. Este important să avem un guvern cât mai repede, pentru că parlamentarii […]
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

