Senatorul Adrian Peiu a devenit oficial membru al PNL și va activa în grupul parlamentar al liberalilor din Senat, după ce a obținut mandatul de parlamentar pe listele SOS România și a activat ulterior în grupul parlamentar PACE – Întâi România. Numirea sa – de către aripa Bolojan – la conducerea PNL Ialomița a declanșat […]

Articolul Noul președinte PNL Ialomița explică de ce a fost în SOS: Şoşoacă m-a folosit pe mine, eu am folosit-o pe ea apare prima dată în PS News.

Citește articolul complet pe PS News →