Primăria Municipiului Buzău organizează, în această dimineață, la sediul său, o dezbatere publică în legătură cu actul normativ privind înființarea unui serviciu de gestionare a câinilor fără stăpân și, ulterior, concesionarea acestuia ( detalii AICI). Noul proiect de hotărâre a CLM Buzău vine după ce, printr-o decizie definitivă și executorie pronunțată în luna martie a […]

Citește articolul complet pe Sansa Buzoiana →