Președintele AUR, George Simion, a avut o reacție dură după ce Iranul a acuzat România de complicitate în războiul declanșat de SUA și Israel împotriva Iranului. „E limpede, ăștia nu se lasă până nu ne împing într-un război”, a scris acesta într-un mesaj postat joi seara pe X.

Citește articolul complet pe Digi24 →