Dragii mei, cu Jurnalul sub braț, nu am fost niciodată la un meci de Campionat Mondial. Sunt convins că nici mulți dintre dumneavoastră nu ați avut această șansă. Tocmai de aceea m-am gândit să vă povestesc, pas cu pas, aventura mea americană. Pentru că da, participarea la un Mondial nu este doar un meci de fotbal. Este o experiență în sine.

Citește articolul complet pe Jurnalul Național →