CSM Slatina continuă campania de consolidare a lotului pentru sezonul viitor și a anunțat transferul a doi jucători care vor completa compartimente importante ale echipei. Formația olteană a ajuns la un acord cu mijlocașul defensiv Ștefan Gheoroae și cu atacantul Jean-Calvin Mbanga. În vârstă de 22 de ani, Ștefan Gheoroae sosește la Slatina după două […]

Articolul CSM Slatina a oficializat încă două transferuri pentru noul sezon apare prima dată în Gazeta Oltului.

Citește articolul complet pe Gazeta Oltului →