Inspectoratul Școlar Județean Timiș organizează vineri, 26 iunie 2026, începând cu ora 14:00, o ședință oficială de importanță majoră pentru buna desfășurare a Examenului național de bacalaureat, sesiunea iunie-iulie 2026. Evenimentul, desfășurat online în sistem de videoconferință, îi reunește pe toți directorii unităților de învățământ din județ și este deschis reprezentanților presei scrise și audiovizuale. […]
The post Tragere la sorți pentru comisiile de Bacalaureat în Timiș: Inspectoratul Școlar convoacă directorii la o ședință decisivă appeared first on Ziua de Vest.

