Ministerul Energiei condiționează majorarea salariului de bază cu până la 40% pentru personalul Direcției generale de investiții de atingerea țintelor din PNRR. Ordinul ministrului interimar, Ilie Bolojan, urmărește motivarea personalului pentru a lucra eficient în vederea atingerii obiectivelor propuse.
<p>The post Majorare salarială condiționată pentru angajații Ministerului Energiei first appeared on Radio Hit FM.</p>

