Cei doi ploieșteni cu vârsta de 41, respectiv 52 de ani, reținuți inițial în urma perchezițiilor de miercuri, au fost arestați preventiv pentru 30 de zile. Vă reamintim că polițiștii au descins miercuri la trei adrese din Ploiești în urma unei bătăi care a avut loc pe 12 iunie într-un restaurant din Ploiești. „La data […]

Articolul Cei doi bărbați reținuți în urma unei bătăi într-un restaurant din Ploiești au fost arestați preventiv apare prima dată în Observatorul Prahovean.

Citește articolul complet pe Observatorulph →