Deputatul social-democrat Bogdan Ivan (fost ministru al Energiei) a fost implicat într-un accident rutier, în municipiul Bistrița, informează Vocea Bistriței. Ivan se afla cu soția în mașină, iar conform informațiilor publicației locale, acesta nu ar fi acordat prioritate unui autobuz. „Mașina condusă de Bogdan Ivan ar fi intrat pe o stradă cu sens unic din […]

© G4Media.ro.

Citește articolul complet pe G4Media →