Societatea de Transport Public Timișoara, în parteneriat cu Academia Titi Aur, a organizat joi, 25 iunie, la Universitatea de Vest din Timișoara, sesiunea de instruire “Conducere preventivă și managementul riscului în transportul public urban”, prima inițiativă de acest fel organizată de o societate de transport public din România. Evenimentul a reunit conducători de bord ai

The post Sesiune de instruire cu personalul STPT despre conducerea preventivă și managementul riscului appeared first on deBANAT.ro.

Citește articolul complet pe deBanat →