În cadrul Congresului PNL, Ludovic Orban și-a anunțat oficial revenirea în partid, ocazie cu care a transmis un mesaj de presiune la adresa liderului liberal Ilie Bolojan. CITEȘTE ȘI: ALERTĂ în Argeș! Mii de oameni rămân în BEZNĂ! Vezi LISTA completă a zonelor afectate! Fostul președinte al formațiunii i-a solicitat lui Bolojan să nu accepte investirea […]

Citește articolul complet pe Obiectiv Argesean →