ALERTĂ de ultimă oră în Pitești! DECIZIA RADICALĂ luată de autorități din cauza caniculei: Toți locuitorii trebuie să știe asta! Primăria Municipiului Pitești a decis reactivarea punctelor de prim ajutor și a celor de distribuție a apei potabile, ca răspuns la temperaturile extreme înregistrate în această perioadă. Măsura a fost adoptată de Comitetul Local pentru […]

Citește articolul complet pe Obiectiv Argesean →