Festivalul Înghețatei Bune revine la Timișoara cu cea de-a treia ediție și promite trei zile pline de veselie, muzică și activități pentru întreaga familie. Evenimentul caritabil se desfășoară în perioada 26-28 iunie la Muzeul Satului Bănățean și beneficiază de sprijinul Consiliului Județean Timiș.

Citește articolul complet pe Tion →