Bulevardul Tomis se transformă din nou în zonă de promenadă la sfârșitul acestei săptămâni. Constănțenii și turiștii sunt invitați să petreacă două zile fără mașini în centrul orașului, într-o atmosferă dedicată plimbărilor, întâlnirilor cu prietenii și timpului petrecut în aer liber. Pentru desfășurarea evenimentului, circulația rutieră va fi închisă pe bulevardul Tomis, între bulevardul Mamaia […]

Citește articolul complet pe Observator de Constanta →