Partea bună a acțiunii de recepționare a lucrării de renovare energetică a clădirii Pavilionului Administrativ al Spitalului Municipal Câmpulung, fosta Maternitate, cum o știu muscelenii, este că Inspectoratul de Stat în Construcții Argeș, reprezentat de Mădălina Zăgărin, n-a avut de obiectat față de execuția investiției. Partea proastă este că a…

The post Renovarea termică a Pavilionului Administrativ al Spitalului a fost recepționată. Elena Lasconi, profund nemulțumită la vederea mansardei rămase în afara proiectului de reabilitare: „Mi se pare de bun simț, doamna manager, când vii la birou și te lovește aluminiul în cap, să te sesizezi!” appeared first on Evenimentul Muscelean.

Citește articolul complet pe Evenimentul Muscelean →