Sepsi OSK a anunțat două despărțiri înaintea noului sezon. Mijlocașul Dino Skorup și atacantul Mavis Tchibota nu vor continua la formația covăsneană. Cei doi jucători se aflau pe lista neagră a clubului și nu au fost incluși în lotul deplasat de Ovidiu Burcă în cantonamentul din Bulgaria. Noua politică de transferuri la Sepsi OSK: Contracte […]

The post Laszlo Dioszegi s-a întors de la Mondial, iar Sepsi OSK a scăpat de doi jucători într-o singură zi! appeared first on Prosport.

Citește articolul complet pe ProSport →