Cu o zi înaintea stabilirii ţintarului Superligii şi trei săptămâni înaintea debutului noii ediţii de campionat, Universitatea Craiova anunţă că a stabilit un record în România în privinţa abonamentelor vândute pentru următoarea stagiune. Astfel, echipa campioană a reuşit să depăşească 8.000 de carduri de acces la meciurile de pe teren propriu vândute pentru sezonul 2026-2027 […]

Citește articolul complet pe Cuvantul Libertatii →