E dureros că nu avem noi cărbune pentru a produce câtă energie are nevoie țara, în momentul de față, afirmă un șef din cadrul Complexului Eenergetic Oltenia. În opinia lui Constantin Brănescu, șeful Sectorului Peșteana, România încă depinde de energia produsă de CEO. Data de 31 august este, însă, una crucială pentru viitorul companiei. Atunci, […]

Citește articolul complet pe Radio Infinit Gorj →