Primăria Alba Iulia este executată silit pentru o datorie de peste 13 milioane de lei pe care administraţia locală o are către firma care asigură transportul public în municipiu şi care, de peste o săptămână, nu mai prestează acest serviciu. Executorul judecătoresc a iniţiat procedurile în vederea blocării conturilor instituţiei, potrivit News.ro.
Primăria Alba Iulia este executată silit pentru o restanţă de peste 13 milioane de lei către firma care asigură transportul public
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Primăria Alba Iulia este executată silit pentru o datorie de peste 13 milioane de lei pe care administraţia locală o are către firma care asigură transportul public în municipiu şi care, de peste o săptămână, nu mai prestează acest serviciu. Executorul judecătoresc a iniţiat procedurile în vederea blocării conturilor instituţiei, potrivit News.ro.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

