Lidia Buble a transmis un mesaj ferm comunității sale din mediul online, după ce a trecut printr-o experiență care i-a provocat anxietate și i-a stricat întreaga zi. Artista susține că a fost urmărită de trei persoane prin București și le-a cerut fanilor să nu mai recurgă la astfel de gesturi, chiar dacă intențiile lor sunt bune.

Citește articolul complet pe Profm →