Primăria Alba Iulia este executată silit pentru o datorie de peste 13 milioane de lei pe care administraţia locală o are către firma care asigură transportul public în municipiu şi care, de peste o săptămână, nu mai prestează acest serviciu. Executorul judecătoresc a iniţiat procedurile în vederea blocării conturilor instituţiei.

Citește articolul complet pe News.ro →