Președintele României, Nicușor Dan, a fost întâmpinat cu căldură la Cluj-Napoca, înainte de plecarea spre Gdansk, unde participă la Summitul Flancului Estic al Uniunii Europene. Consilierul prezidențial Valentin Naumescu a publicat imagini și un mesaj în care vorbește despre primirea de care s-a bucurat șeful statului în oraș, scrie MonitorulRead More
Primirea de care a avut parte Nicușor Dan la Cluj. „Clujul nu l-a uitat”
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Președintele României, Nicușor Dan, a fost întâmpinat cu căldură la Cluj-Napoca, înainte de plecarea spre Gdansk, unde participă la Summitul Flancului Estic al Uniunii Europene. Consilierul prezidențial Valentin Naumescu a publicat imagini și un mesaj în care vorbește despre primirea de care s-a bucurat șeful statului în oraș, scrie MonitorulRead More
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

