Persoanele care hrănesc porumbeii în Sectorul 2 riscă să fie amendate. Consiliul Local al Sectorului 2 din București a adoptat miercuri, 24 iunie, un proiect de hotărâre care mărește sancțiunile pentru mai multe fapte considerate contravenții […]

Articolul Cresc amenzile pentru bucureștenii din S2 care hrănesc porumbeii sau alte păsări. Vor da bani și fi obligați să facă și curățenie apare prima dată în B365.

Citește articolul complet pe B365 →