Un bărbat de 30 de ani, brancardier într-un spital din Budapesta, a fost reţinut şi ulterior plasat în arest la domiciliu cu brăţară electronică de monitorizare, după ce în locuințele și mașina sa a fost găsită o colecție macabră de rămășițe umane: cranii, oase, piele de pe față, un picior, un creier și o inimă…
UNGARIA | Un angajat al unui spital aduna si mânca resturi din corpuri umane. Bărbatul a fost arestat
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Un bărbat de 30 de ani, brancardier într-un spital din Budapesta, a fost reţinut şi ulterior plasat în arest la domiciliu cu brăţară electronică de monitorizare, după ce în locuințele și mașina sa a fost găsită o colecție macabră de rămășițe umane: cranii, oase, piele de pe față, un picior, un creier și o inimă…
Citește și aceste articole
Jurnalul Național
Monstrul din Budapesta: Canibal angajat într-un spital. Gătea și mânca părți din cadavre
24 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

