Un adolescent în vârstă de 16 ani s-a ales cu dosar penal după ce a condus o motocicletă, fără a avea permis. Polițiștii l-au oprit pe o stradă din Abrud. Potrivit IPJ Alba, miercuri,
Adolescent de 16 ani din Abrud, prins în timp ce conducea o motocicletă, fără permis. Ce măsuri au luat polițiștii
Notele editorului
Un adolescent în vârstă de 16 ani s-a ales cu dosar penal după ce a condus o motocicletă, fără a avea permis. Polițiștii l-au oprit pe o stradă din Abrud. Potrivit IPJ Alba, miercuri,
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.


