Consiliului Local Câmpia Turzii a acordat titlului de „Cetățean de Onoare” doamnei Felicia Hidișan, profesor de matematică și fost director al Școlii Gimnaziale „Mihai Viteazul”, în semn de recunoaștere pentru întreaga activitate desfășurată în slujba educației și a comunității. Felicia Hidișan este descrisă drept una dintre personalitățile care și-au dedicat viața formării generațiilor de elevi, […]
The post Felicia Hidișan a primit titlul de Cetățean de Onoare al municipiului Câmpia Turzii first appeared on Ziarul 21.

