Locuitorii județului Bistrița-Năsăud trebuie să se pregătească pentru câteva zile de foc. Administrația Națională de Meteorologie a emis o serie de avertizări privind un val de căldură care va cuprinde întreaga țară și care se va intensifica de la o zi la alta, afectând inclusiv județul nostru. Potrivit meteorologilor, în perioada 25 iunie, ora 10:00 […]

Citește articolul complet pe Observator BN →