Jucătorii suedezi au rămas cu gura căscată când au ajuns la stadionul lui FC Dallas, unde se pregătesc în această perioadă pentru meciul contra Japoniei, din 26 iunie.
La intrarea în incinta arenei „Toyota”, nordicilor le-a atras atenția tribuna 1, unde au văzut un morman de moloz. Tribuna presei se prăbușise peste scaunele de mai jos, ca și cum ar fi fost „măturată” de-o furtună sau zgâlțâită de-un cutremur. …

Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →