Presa maghiară a adus în atenție modul în care încearcă unii șoferi români să păcălească radarele e-SIGUR. Până în acest moment, 32 de conducători auto au spus o variantă neadevărată în fața autorităților, cu scopul de a scăpa de sancțiuni. Însă, noul sistem de radare i-a prins pe aceștia în fapt. Potrivit presei maghiare, 32 […]

Citește articolul complet pe Gândul →