La data de 24 iunie, în jurul orei 21:30, în timp ce un bărbat, în vârstă de 80 de ani, conducea un autoturism, pe DJ 157A, în interiorul localității Dulcești, ar fi pierdut controlul asupra autoturismului și ar fi părăsit partea carosabilă. Iresponsabilitate la 80 de ani.S-a urcat băut la volan și s-a izbit cu […]
Articolul Iresponsabilitate la 80 de ani.S-a urcat băut la volan și s-a izbit cu mașina în localitatea Dulcești apare prima dată în Monitorul de Neamț.

