Președintele României, Nicușor Dan, s-a întâlnit, joi dimineață, la Hotelul Victoria din Cluj-Napoca, unde s-a cazat peste noapte cu ocazia vizitei efectuate, cu președintele Consiliului Județean Cluj, Alin Tișe, cu care a băut o cafea. Surse au
Întâlnire de gradul 3 la Cluj-Napoca: Alin Tișe și Nicușor Dan, la o cafea
Notele editorului
Președintele României, Nicușor Dan, s-a întâlnit, joi dimineață, la Hotelul Victoria din Cluj-Napoca, unde s-a cazat peste noapte cu ocazia vizitei efectuate, cu președintele Consiliului Județean Cluj, Alin Tișe, cu care a băut o cafea. Surse au
Citește și aceste articole
România24.ro
Întâlnire de gradul 3 la Cluj-Napoca: Alin Tișe și Nicușor Dan, la o cafea
26 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

