În cadrul unei ediții, transmise live de Gândul, a emisiunii „Marius Tucă Show”, George Simion, liderul partidului AUR, explică de ce AUR nu a votat pentru Guvernul Veștea. Urmăriți aici, integral, emisiunea lui Marius Tucă. George Simion: Nu era partea vreunui târg, nu era parte a vreunei înțelegeri. A fost o chestiune de respect față […]
De ce nu a votat AUR pentru Guvernul Veștea? George Simion: „Am o datorie față de milioanele de oameni care m-au votat și trebuie să-mi respect promisiunile”
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
În cadrul unei ediții, transmise live de Gândul, a emisiunii „Marius Tucă Show”, George Simion, liderul partidului AUR, explică de ce AUR nu a votat pentru Guvernul Veștea. Urmăriți aici, integral, emisiunea lui Marius Tucă. George Simion: Nu era partea vreunui târg, nu era parte a vreunei înțelegeri. A fost o chestiune de respect față […]
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

