În cadrul unei ediții, transmise live de Gândul, a emisiunii „Marius Tucă Show”, George Simion, liderul partidului AUR, explică de ce AUR nu a votat pentru Guvernul Veștea. Urmăriți aici, integral, emisiunea lui Marius Tucă. George Simion: Nu era partea vreunui târg, nu era parte a vreunei înțelegeri. A fost o chestiune de respect față […]

Citește articolul complet pe Gândul →