În ultimele 48 de ore, Poliția a înregistrat un caz de fraudă telefonică, iar alte șase cazuri, comise anterior, au fost raportate de victime abia acum. Prejudiciul total depășește un milion de lei. Datorită vigilenței cetățenilor, 440 de tentative de escrocherie au fost dejucate, fiind astfel prevenite pierderile financiare. Recomandările Poliției *Nu transmiteți bani sau […]
Post-ul Încă 1.000.000 de lei „adjudecațt” de escroci apare prima dată în Observatorul de Nord.
Citește articolul complet pe Observatorul de Nord - Rep. Moldova →

