În cadrul unei ediții, transmise live de Gândul, a emisiunii „Marius Tucă Show”, George Simion, liderul partidului AUR, susține că Adrian Veștea este un om rezonabil, însă nu putea schimba lucrurile în România. Urmăriți aici, integral, emisiunea lui Marius Tucă. George Simion: „Luni toate televiziunile titrau că Simion ar fi dispărut undeva. Eu zi de […]

Citește articolul complet pe Gândul →