Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Gorj Pandurul →Primar: „Cred că ar trebui să fie o guvernare PSD-AUR: Ori fac treabă, ori ies din istorie”
Notele editorului
Primarii social democrați își doresc ca PSD să intre la guvernare cu AUR pentru că este singura soluție ca România să iasă din această criză politică. „Soluția în acest moment ar fi un Guvern PSD-AUR. Aceasta este șansa ambelor partide să facă t…
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

