Locuitorii din centrul Râmnicului rămân din nou fără apă caldă. O nouă avarie la rețeaua CET întrerupe furnizarea Reprezentanții CET Govora SA au anunțat că joi, 25 iunie 2026, în intervalul orar 07:00 – 19:00, va fi întreruptă furnizarea agentului termic sub formă de apă fierbinte și apă caldă de consum pentru remedierea unei noi […]
Articolul Locuitorii din centrul Râmnicului rămân din nou fără apă caldă. O nouă avarie la rețeaua CET întrerupe furnizarea apare prima dată în Ziarul de Vâlcea.

