Primarul Clujului, Emil Boc, a anunțat că nu vrea să afișeze simbolurile sportivilor ruși prezenți la o competiție organizată la Cluj, deși Federația Internațională de Gimnastică permite acest lucru. Într-o postare de pe o rețea socială, Emil Boc a declarat că nu va permite sportivilor ruși participanți la Cupa Mondială de Gimnastică Ritmică să evolueze […]

Citește articolul complet pe R3media →